Jasnowidz Jackowski o pogodzie na majówkę 2019. Te słowa Was zaniepokoją

Majówka 2019 tuż-tuż. Wielu z nas, planując początek maja, zapewne zastanawia się, gdzie jechać na odpoczynek od pracy i szkoły. Morze, Tatry, mazurskie jeziora, a może leniwie spędzony czas z przyjaciółmi na domówce? Przed zarezerwowaniem hotelu warto sprawdzić prognozy pogody. Warto również zapoznać się z przewidywaniami Krzysztofa Jackowskiego, słynnego polskiego jasnowidza, który specjalnie dla SE.pl opisał, jak będzie wyglądała majówka 2019. Sprawdźcie.

Tegoroczna majówka zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że wielu z nas już teraz planuje jak spędzić pierwsze dni tego wiosennego miesiąca. Jaka będzie pogoda w nadmorskich kurortach, a jaka w górach? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób, które na majówkę planuje wypoczynek. Przypomnijmy, że w tym roku 1 maja wypada w środę, co oznacza, że biorąc dzień wolny 2, zyskujemy aż pięć dni wolnego. Gdzie zatem wybrać się na krótki urlop? Oto, co na ten temat sądzi Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz.

– Od końcówki lutego mamy przedwiośnie. Ja w lutym widziałem już klucze ptaków, które podróżowały tu, nad moim miastem, czyli to się wszystko przyśpieszyło. Majówka w 2019 roku kojarzy mi się zimna. W moim odczuciu pierwsze dni maja nas nie rozpieszczą. Uważam, że pierwszego maja będzie chłodno, drugiego tak sobie, zaś trzeci może to trochę nadrobi – powiedział dla SE.pl słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski.