Jasnowidz Jackowski o III wojnie światowej i konflikcie w Syrii. Wiemy, co z Polską

Wkroczenie tureckich wojsk do Syrii spowodowało, że świat po raz kolejny wstrzymał oddech. Czy grozi nam wybuch III wojny światowej? Jak w tym konflikcie zachowa się Polska? Oto, co na ten temat sądzi Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz.

Turcja zdecydowała się zaatakować północne tereny Syrii, tłumacząc iż jest to operacja wymierzona w terrorystów. Tamtejszy rząd deklaruje: działania będą trwać dopóki nie zatrzymamy wszystkich. Najnowsze doniesienia mówią o kilkunastu ofiarach. – Tureckie Siły Zbrojne wraz z Syryjską Armią Narodową rozpoczęły operację ‘Wiosna pokoju’ przeciwko Partii Pracujących Kurdystanu (PKK), Powszechnym Jednostkom Ochrony (YPG) i terrorystom z ISIS w północnej Syrii. Naszą misją jest zapobiegnięcie utworzenia korytarza terrorystycznego na naszej południowej granicy i przywrócenie pokoju w regionie – napisał na Twitterze Recep Erdogan, prezydent Turcji.

– Sytuację, którą mamy w Syrii zbiega się z tym, co ja zapowiadałem. Ja mówiłem, że do tego konfliktu może dojść we wrześniu, choć teraz mamy październik. Moim zdaniem ten konflikt może się przerodzić w coś bardzo gorącego.Moim zdaniem to jest układ Stanów Zjednoczonych i Turcji. USA pozwoliło Turkom na operację w Syrii, oczywiście publicznie rząd amerykański się wypiera, ale po cichu jest przyzwolenie. Mam wrażenie, że już wkrótce Turcja oraz Izrael będą razem współpracować w stosunku do Iranu, tam sytuacja się rozogni.

– Moim zdaniem Polska zaangażuje się w ten konflikt, może nie militarnie, ale nasze terytorium będzie do dyspozycji – powiedział dla SE.pl Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa.