Jasnowidz Jackowski już wie, jak będzie wyglądać nadchodząca zima. Nie każdy będzie zadowolony.

Wakacje już za nami, a co za tym idzie, zaraz przyjdzie do nas jesień i zima. W sklepach zaczną pojawiać się coraz to kolejne akcesoria świąteczne i cieplejsze ubrania.

Nie możemy jednak zapominać o tym, że pogoda uwielbia płatać figle i nigdy nie wiadomo, jak mroźnej pogody możemy się spodziewać. Swoją prognozą na okres jesienno-zimowy podzielił się słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski, który niejednokrotnie zaskoczył już nas swoimi przepowiedniami.

Jakiej zimy możemy spodziewać się w tym roku? Pytanie to zadało sobie pewnie już wielu z Was. Mroźna i śnieżna czy może ciepła i krótsza niż się spodziewamy? Mimo iż meteorolodzy nie pokusili się jeszcze o pierwsze prognozy, swoją przepowiednie na ten okres wygłosił Krzysztof Jackowski.Twierdzi on, że pierwsze przejawy zimy zaczną pojawiać się już w październiku. Astronomiczna zima rozpoczyna się dopiero 21 grudnia, ale Jackowski w wywiadzie powiedział:

– „Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku”

Wierzycie w słowa jasnowidza?