Jarosław Kaczyński bardzo cierpi. Opublikowano niepokojące zdjęcia

Jarosław Kaczyński wciąż jeszcze nie doszedł do siebie po zabiegu prawego kolana. Choć prezes PiS chodzi już bez ortezy, to na jego twarzy wciąż widoczny jest grymas bólu. Media spekulują, że wkrótce przejdzie kolejną operację nogi.

Jarosław Kaczyński, któremu wciąż dokucza prawe kolano, porusza się o kulach. “Super Express” informuje, że prezesowi PiS każdy ruch wyraźnie sprawia “przeogromny ból”. Na dowód gazeta publikuje najnowsze zdjęcia. Polityk wysiada na nich z samochodu z wyraźnym grymasem na twarzy. Tabloid informuje też, że Kaczyńskiego w siedzibie partii przy Nowogrodzkiej odwiedza pielęgniarka, która pomaga mu rozruszać bolące kolano.Media donoszą, że prezes PiS czeka na kolejną operację – lekarze mają mu wszczepić endoprotezę kolana. Rehabilitacja po tym zabiegu może potrwać nawet kilka miesięcy.

“Ta operacja prezesa mogłaby być dużo wcześniej, gdyby nie stan zapalny w kolanie i infekcja bakteryjna” – powiedział jeden z ważnych polityków obozu rządzącego w rozmowie z “Super Expressem”.

Infekcja stawu kolanowego była podawana jako jeden z powodów przedłużającego się pobytu Kaczyńskiego w szpitalu przy Szaserów. Prezes PiS przez niemal cały maj i początek czerwca przebywał w warszawskiej placówce.

Kiedy Jarosław Kaczyński wróci do polityki? Tego dokładnie nie wiadomo. Co prawda politycy PiS zgodnie zapewniają, że ich lider jest w dobrej formie, zdjęcia pokazują jednak co innego.

Źródło: wiadomosci.wp.pl, se.pl