Jacek Rozenek zabrał Gąskę do teatru. Chyba pokazała za dużo…

Jakiś czas temu Jacek Rozenek wprowadził na salony swoją nową dziewczynę. Roksana Gąska od razu wpadła w oko fotoreporterom, a w sieci plotkowano, że wygląda jak młodsza wersja Małgorzaty Rozenek. Początkowo wydawało się, że to chwilowa fascynacja, ale od tamtego czasu para coraz częściej pojawia się na imprezach.

Wygląda na to, że ich związek ma się bardzo dobrze, a wręcz przechodzi na kolejne poziomy.Ostatnio para wybrała się wspólnie do Teatru Kamienica na premierę sztuki „Test”. Rozenek zrezygnował ze swoich ulubionych marynarek na rzecz granatowej koszuli i modnych okularów przeciwsłonecznych.

Roksana jak zwykle prezentowała się zjawiskowo, lecz tym razem kiepsko dobrała strój do okazji. Do teatru przyszła trochę jak na spacer po nadmorskiej promenadzie – w letniej sukience, która mocno eksponowała biust. Piersi wylewały się z przodu i z boku.

Nadmiernie odsłonięte wdzięki nie miały raczej zbyt wiele wspólnego z klasą i elegancją, jaką wypadałoby zachować na premierze sztuki teatralnej.

A Wam jak się podoba taka stylizacja na wyjście do teatru?

Źródło i fotografie: styl.fm, pudelek.pl