Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

Tadeusz Rydzyk będzie musiał się nieźle tłumaczyć. Internauci wzięli się za jego tajemniczą przeszłość. Do sieci wyciekło nie tylko jego zdjęcie z młodości, ale także pewne historia, która jeśli jest prawdziwa, może być ciosem w jego medialne imperium i interesy.

Krystyna Janda udostępniła w internecie zaskakujące zdjęcie. Tak wyglądał Tadeusz Rydzyk w młodości. Prawdopodobnie fotka pochodzi jeszcze z lat osiemdziesiątych. To jednak nie wszystko, bo Ateizm Przyszłością na Facebooku ujawnił kontrowersyjne informacje na temat szefa Radia Maryja i fundacji Lux Veritatis. O sprawie pisze również „Super Express”.

Przeszłość RydzykaAteizm Przyszłością pisze o biurze paszportowym SB, od którego redemptorysta w 1986 roku otrzymał dokumenty, a następnie wyjechał do Niemiec bez zgody zakonu. Co tam robił? Nie wiadomo.

Rydzyk po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. Przyjął jednak nazwisko człowieka, który zmarł lata przed jego narodzeniem. Co więcej, żadna parafia na zachodzie miała nie potwierdzić jego wyświęcenia na księdza. Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli?

Se.pl przypomina, że gdy Rydzyk wracał z pierwszej audiencji u Jana Pawła II, wysiadł z autokaru tuż przed Czechosłowacją i zniknął na pół roku. Nie wiadomo co robił przez ten czas.

W 1986 roku Tadeusz Rydzyk dostaje z kontrolowanego przez SB biura paszportowego paszport i bez zgody zakonu wyjeżdża do…

Opublikowany przez Ateizm Przyszłością Poniedziałek, 20 maja 2019