Horror w Szczecinku. Zgwałcono 13-miesięczne dziecko!

Potworne zdarzenia rozegrały się w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). 13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Z nieoficjalnych informacji medialnych wynika, że sprawca okrutnego czynu został zatrzymany.

Do makabrycznego zdarzenia miało dojść we wtorek (10 września) w jednym z mieszkań w Szczecinku – podał portal szczecinek.com. 13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do lokalnego szpitala, skąd zostało przetransportowane do placówki w Szczecinie. Według informacji lokalnego serwisu maleństwo przeszło skomplikowaną operację.

O potwornym czynie poinformowali policję lekarze – zaznaczył szczecinek.com. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Szczecinku, która nie udziela informacji ze względu na dobro sprawy.Z nieoficjalnych informacji medialnych wynika, że sprawca został już zatrzymany. Portal szczecinek.com podał, że 13-miesięczna dziewczynka miała przebywać pod opieką sąsiada swoich rodziców. Kiedy rodzice wrócili po córeczkę, mieli się zaniepokoić stanem dziecka.

(Źródło: szczecinek.com)