Horror pod Nysą! Zginęło 5osób, w tym 3-letnie dziecko

W czwartek późnym wieczorem doszło do koszmarnego wypadku. Przed godz. 22.00 na obwodnicy Nysy (woj. opolskie) zderzyły się czołowo dwa samochody. W tragedii zginęło pięć osób, w tym 3-letnie dziecko, którego nie udało się uratować mimo godzinnej reanimacji. Drugie dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala, trwa walka o jego życie.

Jednym autem podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Drugim – dwie osoby dorosłe. Dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia nie są jeszcze znane.

– Na skutek zderzenia na miejscu zginęło pięć osób – poinformował Informacyjną Agencję Radiową młodsza aspirant Dorota Komenda z Komendy Powiatowej Policji w Nysie. – Jedno dziecko walczy o życie w szpitalu. W tej chwili nie są znane przyczyny tego wypadku. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci i prokurator zbierają materiał dowodowy, które pomogą wyjaśnić przyczyny zdarzenia.Po godz. 22. na miejsce zdarzenie dotarła załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która przetransportowała ranne dziecko do szpitala w Opolu.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się również pozostałe służby. Przejazd obwodnicą Nysy w kierunku Prudnika i Otmuchowa była zamknięta w obu kierunkach.