Hejt na uczestnika “Rolnik szuka żony”

Ostatni odcinek programu “Rolnik szuka żony” wzbudził wielkie emocje. Jeden z uczestników programu, Łukasz Sędrowski, podziękował swej adoratorce za jej starania w sposób, który mocno ją dotknął. Nie uszło to uwadze widzów, którzy wyrazili swe oburzenie w sieci. Nie była to pierwsza afera z udziałem tego rolnika. Wcześniej wyszło na jaw, że Sędrowski był już żonaty.

Łukasz Sędrowski z “Rolnik szuka żony” ponownie podpadł widzom. Ostatni odcinek programu zdecydowanie podniósł fanom ciśnienie. Okazuje się, że rolnik (który – co wyszło niedawno na jaw – był już żonaty i ma dwoje dzieci) w bardzo nieładny sposób potraktował jedną z kandydatek. Chodzi o Paulinę, której podziękował za udział w programie. Kandydatka była zszokowana. Nazwała go “największym hipokrytą, jakiego spotkała”. Nic dziwnego. To przecież ona łudziła się, że zostanie jego żoną.

“Jesteś fantastyczną dziewczyną, ale moje serce w tym programie jest już zajęte. Dziękuję Ci za udział w programie”” – powiedział niewzruszony Łukasz. Paulina była wyraźnie zaskoczona takim przebiegiem spraw i przez chwilę trwała niezręczna cisza. Spytała go, czy ten sobie z niej żartuje. Rolnik odpowiedział tylko “Niestety nie. Nie mogę inaczej, przepraszam”.Odpadnięcie Pauliny to także wielki cios dla jej fanów. Brunetka zdecydowanie była jedną z najbardziej lubianych postaci w show. Postanowili wziąć więc sprawy w swoje ręce. Niezadowolenie dotyczące decyzji Łukasza postanowili wyrazić w komentarzach na Facebooku. W pewnym momencie musiała interweniować produkcja programu.

“Lepiej tego delikwenta usuńcie, bo robi wstyd dla całej rasy męskiej”, “Paulina po programie bardzo szybko znajdzie fajnego, wartościowego faceta, jestem tego pewna”, czy  “Arogancki i chamski prostak” to tylko niektóre z nich. Po fali nieprzychylnych wpisów, administracja profilu na Facebooku postanowiła je pousuwać. Chodzi o ponad 2 tysiące komentarzy.

“Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy i obraźliwie będą – podobnie jak przy innych postach – usuwane” – napisano w ich oficjalnym stanowisku.

Łukasz

"Nie mogę inaczej, przepraszam"Serce nie sługa

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Niedziela, 4 listopada 2018

Reszta uczestników show ma raczej lepsze wspomnienia z tego odcinka. Była randka na statku, była randa na targu oraz rodzinna impreza w ogrodzie. Doszło także do namiętnych pocałunków.