Gwiazda “W pustyni i w puszczy” nago na scenie. Aktorka chwali się zdjęciami w sieci

Karolina Sawka w odważnych scenach. Mała Nel zmieniła się nie do poznania
Karolina Sawka długo kazała czekać na swój powrót. Dziecięca gwiazda hitu z 2001 r. przez kilkanaście lat była nieobecna w show-biznesie, ale to już przeszłość, gdyż niedawno znowu pojawiła się na dużym ekranie.

Ponadto występuje w przedstawieniu teatralnym, w którym nie może sobie pozwolić na wstyd przed publiką.Pojawiła się w świecie kina jako 8-letnia odtwórczyni Nel w ciepło przyjętej ekranizacji Sienkiewiczowskiego “W pustyni i w puszczy”, którą obejrzało w kinach ponad 2,2 mln widzów. Wszyscy wróżyli dziewczynce świetlaną przyszłość, jednak młoda aktorka za namową rodziców poświęciła się nauce i zerwała z filmem. Na szczęście nie na zawsze.

Od 17 listopada Sawkę można oglądać w obrazie “Soyer”, który jest filmem dyplomowym studentów Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Zarówno przed jak i za kamerą stanęli przedstawiciele nowego pokolenia polskich filmowców. Uroczysta premiera “Soyera” odbyła się 16 listopada w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział reżyser, młodzi aktorzym, m.in. Maciej Musiałowski i Cezary Kołacz, oraz przedstawiciele świata kultury i sztuki.