Grupa matek wydała samosąd mężczyźnie, który zgwałcił 3-letnie dziecko.

Te kobiety bez względu na wszystko postanowiły same wymierzyć karę zwyrodnialcowi, który zgwałcił 3-letnie dziecko. Każda mama, której dziecko zostało skrzywdzone chciałaby sama wymierzyć wyrok takiemu zwyrodnialcowi. Te kobiety nie czekały na to aż sprawą zajmą się odpowiednie służby.

Zdarzenie to miało miejsce w Indiach. Grupa kobiet związała pedofila po czym był on ciągnięty po ziemi i okładany kijami. Wszystko to działo się na oczach innych ludzi.Samosąd został wykonany publicznie, jednak nie znane nam są dalsze szczegóły. Wiemy, że mężczyzna nie stawiał oporów i nawet się nie bronił. Po jakimś czasie przyjechała policja. Pedofila czeka proces, ale już jedną nauczkę ma za sobą.

Hinduskie wadze od lat starają się poradzić sobie z problemem gwałtów. Zwykle ofiarami gwałcicieli bywają małe dzieci. Kobiety boją się informować policję o gwałtach, gdyż obawiają się, że zostaną posądzone o kłamstwo. w Indiach wyroków za gwałt małżeński, za to nie skazuje się mężczyzn.

Najgłośniejsza sprawa związana z gwałtem miała miejsce w 2012 roku w New Delhi. Dziewczynę zaatakowało aż sześciu napastników, którzy zgwałcili ją metalowym prętem. Wskutek obrażeń dziewczyna zmarła po dwóch tygodniach..