Gotowała z dziećmi a mąż zrobił im zdjęcie. Ma ono większe znaczenie!

Cyndy Gatewood to mama i blogerka, która jednym ze swoich wpisów wzruszyła tysiące damskich serc, choć skierowany był głównie do ojców. Post kobiety to apel do mężczyzn, aby jak najczęściej robili zdjęcia matkom swoich dzieci. Dlaczego?

„Pewnego dnia jej zabraknie, a wszystko, co zostanie Waszym dzieciom, to wspomnienia”Doskonale wie o czym mówi gdyż będą dzieckiem straciła matkę.

A oto jej wpis:

„Drogi Tato

Wiem, że trzymasz teraz w ręce telefon. Prawdopodobnie zawsze masz go przy sobie, jeśli nie w ręce, to na pewno w kieszeni. Zrób swojej żonie przysługę i rób jej więcej zdjęć. Nie, nie zrzuty ekranu zabawnych memów, które znalazłeś w sieci. Mówię o zdjęciach Twojej żony. Matki Twoich dzieci. Miłości Twojego życia. Tej jednej, która każdego dnia tak ciężko pracuje, by utrzymać Waszą rodzinę w jednym kawałku. Rób jej więcej zdjęć. Tej nocy, kiedy leży w łóżku i czyta książeczkę Waszej córce, wyjmij telefon i zrób zdjęcie. Bez uprzedzenia, pozowania, po prostu zrób zdjęcie.

Kiedy rozmawia w kuchni z Waszym synem o tym, jak minął mu dzień, zrób zdjęcie. Kiedy bawi się z dziećmi na podłodze, albo pomaga jednemu z nich z pracą domową, zrób zdjęcie. Czas szybko mija, a Wasze dzieci z każdym dniem stają się coraz starsze. Zanim się obejrzycie, będą pakować walizki i wyjeżdżać na studia. Pewnego dnia jej zabraknie, a wszystko, co zostanie Waszym dzieciom, to wspomnienia.

Moja mama zmarła, gdy miałam 20 lat. Jej zdjęcia są wszystkim, co mam. Patrzę na fotografie, na których trzyma mnie na kolanach i śmieje się, bo powiedziałam coś zabawnego. Powiększam zdjęcia jej dłoni, żeby przekonać się, czy będę miała takie same, kiedy będę już starsza. To momenty, których nie da się uchwycić na selfie.
Wiem, że teraz tego nie doceniasz, ale jeśli przypomnisz sobie ten wpis, niczym się nie przejmuj i po prostu rób zdjęcia. Twoje dzieci i żona będą bardzo wdzięczne – napisała Cyndy.

Jej wpis widziało aż 270 tysięcy osób. Swoimi słowami przekazała jaką wartość mają zdjęcia bliskich!