Górniak zalana łzami. Najbardziej dramatyczne chwile w życiu

“Agent-Gwiazdy”: Edyta Górniak poruszyła internautów. Lawina komentarzy
Ruszyła nowa ramówka TVN. Swoją premierę w środę wieczorem miał “Agent”. Jedną z najbardziej gorących gwiazd jest Edyta Górniak. Oczywiście nie brakowało emocji.

Edyta Górniak jest niewątpliwie jedną z największych polskich gwiazd. Praktycznie nikt nie spodziewał się tego, że artystka weźmie udział kiedykolwiek w takim show. Postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom.

Za nami pierwszy odcinek i mnóstwo emocji. Praktycznie większość komentarzy dotyczy właśnie Edyty Górniak, która niewątpliwie była na pierwszym planie.Uczestnicy w pierwszym odcinku mieli za zadanie skoczyć z klifu. Najwięcej emocji podczas tego zadania towarzyszyło Edycie, która wspomniała najbardziej dramatyczne chwile w swoim życiu. Zalana łzami mówiła o zagrożonej ciąży, chorobie mamy czy poronieniu.

“Boże, jakie emocje podczas oglądanie, nigdy się tak nie czułam”, “Pani Edyta opowiedziała już cały życiorys i wypłakała się”, “Pani Górniak buduje napięcie”, “Co za emocje”, “Niczego nie udaje”, “Dajcie siana z hejtem na Edzię. Taki z niej człowiek mega wrażliwy i ma taką osobowość. Nikogo nie udaje. Taka jest po prostu zawsze i wszędzie. Czy to w tym programie, czy na Insta czy w scenie. Życzę jej żeby wygrała. A co! ” – pisali fani.