Godlewska śpiewa hymn USA. Oglądasz na własną odpowiedzialność

Małgorzata Godlewska nie rezygnuje ze śpiewania. Jedna ze “sławnych” sióstr postanowiła po raz kolejny nagrać swój występ i pochwalić się nim w sieci. Tym razem zaśpiewała hymn USA z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości. Do filmiku dołączyła specjalne pozdrowienia dla prezydenta USA Donalda Trumpa. Filmik oglądacie na własną odpowiedzialność!

Małgorzata Godlewska po raz kolejny dała wątpliwy wokalny popis. Jedna ze znanych sióstr Godlewskich – tym razem solo – z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości zaśpiewała hymn USA i pochwaliła się nagraniem w internecie. – To dla pana, panie prezydencie Trump – mówi Małgorzata Godlewska.

Małgorzata Godlewska wcześniej śpiewała w duecie z siostrą Moniką “Esmeraldą” Godlewską, jednak niedawno ich drogi się rozeszły. Esmeralda w dosadnych słowach skomentowała wykonanie hymnu USA przez Małgorzatę.

“Nie podpisuję się pod tym gó***m, które nagrała moja siostra. Nasze drogi się rozeszły… mogę jedynie skomentować to jednym słowem – japier****” – napisała na Instagramie. 

W przeszłości siostry Godlewskie zasłynęły w sieci m.in. fatalnym wykonaniem hymnu Polski. Przed świętami Bożego Narodzenia duecie nagrały z kolei własną wersję kolędy “Jezus Malusieńki”. 

Miejmy nadzieję, że wykonanie hymnu USA w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej nie dotrze do prezydenta Donalda Trumpa.