Głuchy pan młody nie miał pojęcia dlaczego narzeczona staje na końcu alejki. Nagle kobieta podnosi ręce, a on nie może powstrzymać łez.

Ślub jest radosnym wydarzeniem samym w sobie. Jeszcze więcej radości dają jednak wielkie gesty miłości, które mają miejsce w trakcie.

To, co zrobiła Elizabeth dla swojego męża sprawiło, że tysiące ludzi, którzy widzieli nagranie z ich ślubu, nie mogło powstrzymać łez.27 stycznia 2018 roku w Sydney miał miejsce ich wielki dzień. Kiedy panna młoda weszła na salę wraz z synem, była przygotowana do zrobienia czegoś niespodziewanego dla swojego ukochanego męża.

Scott zaczął tracić słuch w wieku 5 lat. Po 3 latach był już całkowicie głuchy. Gdy Elizabeth była gotowa, aby przejść alejką zagrano piosenkę „A Thousand Years” w wykonaniu Christiny Perri.

Elizabeth i Scott poznali się na Tinderze 2 lata wcześniej. Matka dwójki dzieci zakochała się w mężczyźnie od pierwszego wejrzenia. Była tak zakochana, że od razu zaczęła uczyć się australijskiego języka migowego.

Na 3 miesiące przed ślubem, Elizabeth w tajemnicy nauczyła się słów wyżej wspomnianej piosenki w języku migowym.

Gdy tylko Scott zrozumiał, co robi jego narzeczona, dosłownie zalał się łzami. Elizabeth mówi, że jej mąż  do tej pory obejrzał film jakieś sto razy.

To piękne nagranie zdobyło do tej pory już ponad 700 tysięcy wyświetleń. Małżeństwo bardzo cieszy się, że dociera ono do tylu osób i zwiększa świadomość tego, jak ważny jest język migowy.

– „Otrzymałam mnóstwo prywatnych wiadomości od ludzi z całego świata, którzy twierdzą, że nagranie miało na nich wielki wpływ. Moje ulubione to te, które dostaje od rodziców niepełnosprawnych dzieci, gdzie piszą, że dałam im nadzieję, że ich pociechy kiedyś odnajdą prawdziwą miłość.”

Poniżej możecie obejrzeć rzeczone nagranie: