Gabriel i Rafał są znowu razem, a widzowie komentują. „To wszystko było ustawione?”

Program Królowe życia to niekwestionowany hit stacji TTV. Najgłośniej było o Dagmarze z programu i jej dość burzliwej przeszłości. Jednak nie tylko ona zdobyła serca widzów.

Wśród niezwykle barwnych osobowości są Gabriel oraz Rafał – para, która rozkochała w sobie telewidzów. Panowie byli ze sobą w związku od 18 lat.

Jednak w czasie ostatniego sezonu programu widzowie mogli zobaczyć pogłębiające się problemy w ich związku, które miały zakończyć się rozstaniem, Obaj enigmatycznie mówili o tym, że są singlami i widać było, że są z tego powodu bardzo smutni.W premierowym odcinku 7. sezonu Gabriel poinformował, że wraz z Rafałem postanowili się rozstać. Mimo 18 lat wspólnego życia, nie udźwignęli własnych problemów.

Wielu z internautów od początku było nie przekonanych co do zerwania, sygnalizując w komentarzach, że ich zachowanie było dyktowane… scenariuszem produkcji!

“Tak wrócicie do siebie. Podejrzewam, że to wszystko wykreowanie przez TTV, by zwiększyć oglądalność (…)”,

“Trzeba jakoś podkręcać oglądalność. Chyba ze wyjątkowo się mylę, ale wątpię w to, że to się skończyło na amen Kochani”- to tylko kilka z mnóstwa podobnych komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem Rafała.

Potwierdzać to może ostatni odcinek produkcji oraz najnowsze zdjęcia na Instagramie.

Wygląda na to, że panowie nie mogą bez siebie żyć. Obaj na swoje konta na Instagramie dodali wspólne zdjęcia i obaj opatrzyli je pełnym emocji opisem. Rafał napisał: Miłość zawsze wygrywa