Ewelina z “Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę! Kandydatka na żonę Krzysztofa jest nie do poznania!

Ewelina znana z “Rolnik szuka żony” wzięła udział w metamorfozie! Zobaczcie, jak kandydatka na żonę Krzysztofa wygląda w mocnym makijażu!

Ewelina na szczęście nie płakała długo po rolniku – wkrótce znalazła nową miłość, a teraz poddała się makijażowej metamorfozie! Makijażystka posługująca się nickiem co_karolina_zmaluje wykonała jej wieczorowy makijaż mocno podkreślający oczy. Wisienką na torcie była niebieska kredka na dolnej powiece.

Kilka dni temu zostałam zaproszona przez @co_karolina_zmaluje na metamorfozę tj. makijaż + fryzura. Jak widać na zdjęciach Karolina mega zaszalała, całkowicie zmieniła moją twarz. Ja sama przeżyłam szok, gdy pokazała mi efekty swojej pracy. Obydwie byłyśmy zachwycone. Na co dzień maluję się delikatnie, a fajnie było zobaczyć swoje inne oblicze – napisała Ewelina.

Metamorfozą pochwaliła się też makijażystka.Ostatnio miałam cudownego gościa czyli @evelinee977, która była uczestniczką @rolnikszukazonytvp i na niej wykonałam tę oto metamorfozę. W końcu mogłam się wyżyć artystycznie i dzięki Ci wielkie Ewelino za to. Jak Wam się podoba Ewelina w takiej odsłonie? – napisała.

W “Rolnik szuka żony” Ewelina niemal nie nosiła makijażu. Zobaczcie, jak się zmieniła. W której odsłonie bardziej wam się podoba?