Ewa Farna jest w ciąży! Wyśpiewała tę radosną nowinę

Ewa Farna zostanie mamą! Aby podzielić się radością ze światem, 26-letnia wokalistka wraz z ukochanym Martinem Chobotem nagrała piosenkę “Ta o nas”. Farna, poza jednym wersem śpiewa w języku ojczystym męża. Nie trzeba jednak rozumieć po czesku, aby dotarł do nas jeden z przekazów piosenki. Wystarczy obejrzeć teledysk, na którym artystka pozuje z ciążowym brzuszkiem.

– Dzisiaj w tym dziwnym świecie dobrze wiedzieć, że ktoś cie kocha przecież – śpiewa Ewa Farna w piosence “Ta o nas”. Teledysk, który miał swoją premierę w poniedziałek powstał z archiwalnych filmów Ewy oraz jej męża. To dziesiątki klatek wspomnień, od dzieciństwa, aż po wielką miłość wokalistki i gitarzysty z jej zespołu. Po ujęciach ze ślubu następuje jednak dość nieoczekiwany widok. Farna tańczy na egzotycznej plaży z widocznym ciążowym brzuszkiem. Nie ma wątpliwości, że już za kilka miesięcy zostanie dumną mamą. Wokalistka skutecznie ukrywała swój błogosławiony stan przed paparazzi. I to nie od nich fani dowiedzieli się o dziecku, a właśnie od niej i jej męża w dość oryginalny sposób. Jednak jak na muzyków przystało – piosenka jest tutaj jak najbardziej odpowiednia.

Nie wiadomo jednak, kiedy Farna dokładnie urodzi, ani jaka będzie płeć maleństwa. Być może zdradzi to w kolejnej piosence? Sądząc jednak po rozmiarach brzucha, termin porodu nie wydaje się wcale aż tak odległy.