Eurowizja 2019: To Margaret będzie reprezentować Polskę?! TVP ma niezły orzech do zgryzienia

Polacy chcą, by to Margaret z piosenką Tempo poleciała na Eurowizję 2019! Czy głosy widzów zostaną wysłuchane i zarząd TVP da szansę wokalistce?

W sobotę Margaret odpadła ze szwedzkiego konkursu Melodifestivalen. Choć jej piosenka Tempo jest obecnie jedną z najchętniej słuchanych w Szwecji, jej droga do reprezentowania tego kraju na Eurowizji 2019 została zamknięta. Utwór spodobał się jednak nie tylko Szwedom, ale i Polakom. Fani z naszego kraju oszaleli na jego punkcie i proszę TVP by do Izraela wysłała właśnie Gosię.Przypomnijmy, termin zgłoszeń piosenek na Eurowizję do polskich eliminacji upłynął w zeszłym tygodniu, tj. 5 lutego. Wyniki miały zostać podane trzy dni później, jednak zarząd przełożył termin na 15 lutego. Swoją decyzję tłumaczył dużą liczbą kandydatów i chęcią dokładnej selekcji piosenek każdego artysty. Fanatycy konkursu stwierdzili więc, że skoro termin wyników został zlekceważony, podobnie mogłoby być w kwestii terminu zgłoszeń, a wszystko to, by autorka takich hitów jak: In my Cabana czy Byle jakmogła zaproponować swoją kandydaturę z piosenką Tempo i reprezentować nasz kraj podczas tegorocznej Eurowizji w Tel Awiwie. Pod występem Margaret na Melodifestivalen możemy przeczytać opinie takie, jak:

  • Kurski powinien na kolanach prosić Margaret żeby zgodziła się reprezentować Polskę z tą piosenką na Eurowizji. Pewnie to niemożliwe, ale dopóki nie ma jeszcze oficjalnie podanej polskiej piosenki może zdarzy się cud.
  • Szwecjo, co zrobiłaś?! Polsko, wyślij „Tempo” jako swojego reprezentanta
  • SZANOWNA TELEWIZJO POLSKA !! Przestańcie wydawać grube pieniądze na „gwiazdy” w Sylwestra, a znajdziecie pieniądze na porządny występ Margaret na Eurowizji, która właśnie wyznała, że tylko ta kwestia powstrzymuje ją przed reprezentowaniem Polski. Na co czekacie?

Pytanie tylko, czy sama zainteresowana powiedziałaby tak? Warto wspomnieć o jej słowach, które kilka dni temu padły z ust Margaret na temat polskich preselekcji:

Jeżeli Telewizja Polska miałaby pieniądze na występ, promocję, gdyby uruchomiła kontakty, i jeżeli byłaby szansa aby zrobić to dobrze, bo to o to chodzi to tak – pojechać na Eurowizję i zaśpiewać to jest strata czasu i wolę sobie poleżeć w domu z psem – wyjaśniła w wywiadzie z wysłannikiem portalu eurowizja.org.

Chcielibyście zobaczyć Margaret z piosenką Tempo na Eurowizji w barwach Polski?

źródło:jastrzabpost.pl