Ela Romanowska stanie na ślubnym kobiercu. Pochwaliła się piękną suknią ślubną

Już wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu “W rytmie serca”. Ewa, w którą wciela się Elżbieta Romanowska, w końcu znalazła miłość swojego życia. W nowym sezonie razem z Sebastianem para będzie hucznie świętować swoje zaręczyny i rozpocznie przygotowania do ślubu. Ale to nie koniec niespodzianek.

Poszukiwania Marii(Barbara Kurdej-Szatan) zakończą się szczęśliwie. Kobietę uda się uratowąć z rak szaleńca, jednak długo jeszcze nie będzie otrząsnąć się z koszmaru, który przeżyła i przypłaci to załamaniem nerwowym. Niespodziewanie, Biernacką otoczy jednak opieką Piotr (Filip Bobek), który pomagał ją odnaleźć, jednak tę przyjaźń trudno będzie Adamowi zaakceptować (Mateusz Damięcki). Powodów do radość dostarczą za to Ewa (Elżbieta Romanowska) i Szarek (Dariusz Toczek), którzy zdecydują się na poważny krok. Zakochani zaczną wielkie przygotowania do ślubu i zorganizują dla przyjaciół huczne przyjęcie zaręczynowe.

To jednak nie koniec rodzinnych tajemnic! Siostra Adama, Agnieszka (Magdalena Kumorek) pozna prawdę na temat swojego biologicznego ojca. Okaże się, że jest nim… ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski). Czy Edward Wilczyński wie, że Agnieszka jest w córką jego najbliższego przyjaciela?