Ed Sheeran Zaskoczył Parę Młodą i Zaśpiewał Do Ich Pierwszego Tańca!

Czy znacie bardziej pozytywną osobę ze światowego show biznesu niż Ed Sheeran? Kiedy Ed dowiedział się, że jedna ze stacji radiowych pomaga zorganizować specjalny ślub dla swoich wyjątkowych słuchaczy i wybrali utwór Ed’a na swój pierwszy taniec, on zaproponował, że przyjdzie i zaskoczy ich występem na żywo.

Prowadzący audycję radiową otrzymali wiadomość od Matt’a, że jego marzeniem byłoby zaskoczyć miłość swojego życia o imieniu Kya. Planował z nią wesele, ale ze względu na zdarzenia losowe, musieli odłożyć plan na nieokreślony czas.

Pieniądze zawsze były problemem dla młodej rodziny, w której urodziła się już dwójka dzieci. Na domiar złego, Matt został bezrobotnym, a Kya musiała nagle pochować matkę. Wydawało się, że ich plany dotyczące wesela nigdy się nie spełnią.

Para została zaproszona do studia pod pretekstem nowego programu radiowego. W jego trakcie, prowadzący zaskoczyli ich informując, że zorganizują im ślub marzeń o wartości 80.000 dolarów.

Dzięki przyjaciołom pary, wszystko zostało zaplanowane – od sukni ślubnej, przez makijaż, zdjęcia, rozrywkę a nawet miesiąc miodowy o wartości 10.000 dolarów.

Kya i Matt wybrali piosenkę “Thinking Out Loud” na pierwszy taniec. Nigdy nawet nie marzyli o tym, że Ed osobiście zaśpiewa na ich weselu. Wyraz twarzy panny młodej był bezcenny, gościom płynęły łzy, a Ed Sheeran dał piękny występ!

Ale na Nowożeńców czekała jeszcze jedna niespodzianka!