Dziewczynka z tymi włosami podbija internet!

Brianna Worthy urodziła córeczkę o imieniu Milli Anna. Patrząc na nie widać że są rodziną. Obie posiadają jedną taką samą wspólną cechę -pasmo siwych włosów z przodu głowy!

To zjawisko spowodowane jest brakiem pigmentu w tej części włosów i skóryCo jeszcze zaskakujące ten sam gen posiada również babcia małej dziewczynki. Jennifer i jej matka Joanne, a prababka dziecka również miały ten sam charakterystyczny oznak na głowie.

Nie jest wiadome czy dalsze pokolenia również będą miały taką cechę, ponieważ Joanne została adoptowana i nigdy nie poznała swoich biologicznych rodziców!

Matka dziecka przyznaje że kiedyś nie lubiła tej cechy w swoim wyglądzie.

Było to spowodowane dokuczaniem w szkole. Jednak jak już dorosła to uznała że to coś co wyróżnia ją spośród innych osób. Zaczęła więc doceniać swoją odmienność.

Brianna podkreśla że przekona swoją córkę, że to pasmo siwych włosów jest wyjątkowe i sprawia że jest piękna. Nie chce aby dziewczynka w przyszłości przejmowania się komentarzami innych.

O dziewczynce piszą media na całym świecie gdyż jest bardzo urocza i ta odmienność wyróżnia ją spośród innych!

Jak więc widzimy, niektóre z naszych cech, które to mogą wydawać nam się niczym innym jak piętnem, koniec końców wcale nie muszą wyrządzać nam krzywdy. Dzięki nim możemy wyróżnić się swoją oryginalnością i pokazać światu jacy jesteśmy wyjątkowi. Nie powinniśmy więc się nimi przejmować.