Dziennikarze wkurzyli Kamila Stocha. Polski skoczek wyszedł ze studia

Kamil Stoch przyjął zaproszenie na krótki występ w norweskim programie „Emil i OL”, który jest wyświetlany na antenie tamtejszego Eurosportu. Podczas programu otrzymał zadanie: miał po angielsku wytłumaczyć norweskim widzom, w jaki sposób oddać doskonały skok. Polski zawodnik, po tym co zobaczył na ekranie, opuścił telewizyjne studio.

Stoch miał po angielsku wytłumaczyć norweskim widzom, jak oddać doskonały skok. Miały mu w tym pomóc wizualizacje wyświetlane na ekranie zawieszonym w studio. Po pewnym czasie zamiast skoczni zaczęły się wyświetlać prywatne zdjęcia prowadzącego. Norweg przepraszał i prosił Stocha, by ten mimo wszystko kontynuował. Lecz gdy z ekranu zaczęło lecieć nagranie z piosenką, Kamil nie wytrzymał, grzecznie przeprosił i… opuścił studio.Emil i OL: Kamil Stoch i eCube

Denne så du ikke komme, Kamil Stoch… 😅

Opublikowany przez TVNorge Piątek, 16 lutego 2018

Polskim kibicom zdecydowanie nie przypadły do gustu żarty Norwega. Podkreślali, że nie chodzi tu nawet o osobę Stocha, ale o poziom dowcipu. Niektórzy jednak bronili prowadzącego i twierdzili, że polskiemu skoczkowi brakuje dystansu do siebie, i niepotrzebnie się zdenerwował.