Dziecko dziwnie się zachowywało u boku taty. Klientka przyjrzała się temu bliżej i odkryła okrutną prawdę

Widząc takie sytuacje uważamy, że ludzie powinni dostawać pozwolenie na bycie rodzicem. Choć większość rodziców dba o swoje pociechy, są jednak i tacy, którzy nigdy nie powinni nimi zostać…

Te przerażające zdjęcia zostały zrobione przez kobietę, która robiła akurat zakupy w sklepie. Tysiące ludzi jest wściekłych na ojca ze zdjęcia, za to, że w tak okrutny sposób potraktował swoją córkę.Erika Burch była na zakupach w sklepie Walmart w Cleveland w Teksasie, gdy nagle coś nietypowego zwróciło jej uwagę. Mała dziewczynka szła oparta w dziwny sposób o swojego tatę. Kiedy kobieta przyjrzała się bliżej, dostrzegła, że ojciec złapał córkę za włosy i ciągnął ją przez sklep.

Erika powiedziała stacji CBS, że usłyszała jak dziewczynka protestuje mówiąc:

„Proszę, zatrzymaj się, to boli… proszę, przestań, obiecuję, że już tego nie zrobię… proszę, puść mnie!”

Erika zebrała się na odwagę i zwróciła uwagę okrutnemu ojcu. Poprosiła go, aby puścił dziecko, jednak mężczyzna odpowiedział, żeby się zajęła swoimi sprawami. Kobieta nie mogła bezczynnie przyglądać się tej sytuacji, wzięła więc aparat i robiła zdjęcia, aby udokumentować to nadużycie.

Wszystkie zdjęcia trafiły na policję. Mimo tego, funkcjonariusze stwierdzili, że nie będą zajmować się sprawą, bo nie ma dowodów na to, że dziewczynka została zraniona. Powiedzieli, że dziecko nie ma żadnych śladów na ciele. Uznali również, że ojciec ma prawo do dyscyplinowania swojego dziecka, dopóki go nie krzywdzi.

Erika obstawała przy swoim i uważała, że było to ukaranie dziecka w niedopuszczalny sposób. Postanowiła więc zamieścić zdjęcia na Facebooku. Tam uzyskała poparcie i rozgłos.

Zdarzenie podchwyciły media, co w końcu skłoniło policję do głębszego zbadania sprawy. Komitet Ochrony Praw Dziecka także sprawdził, czy ciągnięcie dziecka za włosy było nadużyciem.

Erice należą się wielkie brawa za to, że odważyła zareagować, a potem zgłosić ten okrutny czyn na policję. Ciągnięcie dziecka za włosy to zdecydowanie nadużycie.

Jeśli widzisz dziecko, które jest ofiarą jakiejkolwiek przemocy, nie wahaj się reagować. Podziel się tą historią z innymi, niech wiedzą, że takie rzeczy mają miejsce i trzeba działać, aby im zapobiegać.

Źródło: youtube.com