Dzieci nie tęsknią za Piotrem Żyłą. Justyna Żyła opowiedziała o życiu rodziny po rozwodzie

Justyna Żyła i Piotr Żyła nie są już małżeństwem. Pod koniec listopada sąd w Bielsku-Białej orzekł trwały rozpad ich związku. Para doczekała się dwójki potomstwa. Wydawać by się mogło, że dzieciom bez ojca będzie bardzo ciężko. Nieco zaskakujące są więc słowa byłej już żony skoczka na temat obecnego życia rodzinnego.

Justyna Żyła próbuje sobie na nowo ułożyć życie. Burza wokół jej osoby i byłego już męża – Piotra Żyły – rozpętała się pod koniec lutego tego roku. Wtedy to zraniona kobieta zaczęła publikować na Instragramie posty, w których na forum publicznym atakowała partnera. Słynny skoczek narciarski, według relacji kobiety, miał ją zdradzać, o czym poinformował ją tuż przed Wigilią. Sytuacja między małżeństwem stała się bardzo napięta, a Justyna Żyła raz mówiła o ocieplaniu stosunków, by za chwilę zaatakować po raz kolejny. Justyna i Piotr pod koniec listopada spotkali się w sądzie w Bielsku-Białej. Orzekł on trwały rozpad ich małżeństwa i każde z nich poszło w swoją stronę.

Ostatnio Justyna Żyła sporo mówiła o tym, że jej stosunki z byłym partnerem uległy poprawie. Kilka razy powtórzyła także, że Piotr Żyła na zawsze pozostanie dla niej ważny. Po raz kolejny o tych sprawach opowiedziała w rozmowie z portalem plotek.pl. – To znaczy… czy ja wiem… Padło też dzisiaj takie pytanie, czy ja go będę kochać jako człowieka. No pewnie, że tak. Tak samo jak kocham nasze dzieci i osoby z jego rodziny, bo są takie – powiedziała dość niepewnie kobieta, która stawia pierwsze kroki w celebryckim świecie.

W tym samym wywiadzie Justyna Żyła poruszyła również temat stosunku Piotra Żyła z dwójką dzieci. Okazuje się, że pociechy niespecjalnie tęsknią za jednym z rodziców. – Generalnie będąc żoną sportowca, którego nie ma przez większość dni w roku… To nie było tak, że dzieciaki to odczuły, że go nie ma – podkreśliła była żona skoczka. – Piotrek się z nimi widuje, mamy podzielone obowiązki w miarę jego możliwości, bo wiadomo, że przy jego profesji jest ciężko z czasem. Ja nie widzę, żeby były nieszczęśliwe – podsumowała.

Justyna Żyła, po tym jak została sama, postanowiła zająć się swoją karierą. Niedawno założyła kanał na YouTube’ie “UwaŻyła”, na którym dzieli się kulinarnymi przepisami. We wtorek z kolei miała miejsce premiera jej programu telewizyjnego. Na antenie Active Family pomaga zwaśnionym związkom w osiągnięciu porozumienia.