Dwaj księża nakryci na seksie w aucie. W biały dzień!

Dwóch katolickich księży zostało aresztowanych po tym, jak przypadkowy przechodzień przyłapał ich na wzajemnym seksie oralnym. Wszystko działo się w biały dzień, w samochodzie zaparkowanym nieopodal parku i placu zabaw, na którym bawiły się dzieci. Mężczyźni wcale się nie kryli ze swoim obscenicznym zachowaniem.

39-letni Diego Berrio i 30-letni Edwin Cortez z Chicago (USA) usłyszeli zarzuty lubieżnego zachowania w miejscu publicznym. Cortez, którego rozpięte spodnie odsłoniły jego genitalia, został również oskarżony o sianie zgorszenia. Policję zawiadomił świadek, który w poniedziałek ok. 21.20 zauważył dwóch mężczyzn uprawiających seks oralny w wynajętym czarnym volkswagenie. Samochód stał zaparkowany nieopodal parku, na przeciwko placu zabaw dla dzieci.

DailyMail podaje, że okna samochodu nie były przyciemniane. To oznacza, że mężczyźni byli doskonale widoczni dla przechodniów na ruchliwej ulicy. Nic sobie z tego nie robili! Policja Miami Beach oświadczyła, że akt seksualny nadal trwał, kiedy na miejsce zdarzenia przybył wezwany funkcjonariusz. Księża byli tak zaangażowani, że nie od razu go zauważyli. Musiał zapukać w okno samochodu.Cortez i Berrio nie stawiali oporu podczas zatrzymania. Na komendzie przyznali się, że są księżmi z Misji San Juan Diego. Nie wyjaśnili, dlaczego zachowywali się tak nieprzyzwoicie w miejscu, gdzie każdy mógł ich zobaczyć, w tym bawiące się nieopodal dzieci. Archidiecezja Chicago odmówiła komentarza i powiedziała, że sprawa jest aktualnie wyjaśniana.