Dulkiewicz zabrała głos ws. swojego alkoholu

Aleksandra Dulkiewicz o zakupie wódki: “Faktycznie źle to wygląda”
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zabrała głos ws. swoich alkoholowych zakupów. “Kupiłam krówkę, a cole były małe” – napisała na swoim koncie na Facebooku.

Internet obiegło nagranie jak prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w obstawie trzech ochroniarzy udała się do supermarketu po butelkę wódki i napoje gazowane.

Wideo było szeroko komentowane. Niektórzy uznali, że zabieranie ochroniarzy na alkoholowe zakupy to przesada. Inni skupiali się na stawianiu pytania, dlaczego nagranie z monitoringu wyciekło do sieci. Dulkiewicz: Na zdrowie

Teraz głos ws. zabrała sama klientka popularnego dyskontu Aleksandra Dulkiewicz.

“Od dwóch dni wielu pyta: ‘Ola czy to prawda, że kupiłaś 0,5 litra i aż 2 cole?’. Panowie ‘redaktorzy’ autorzy ‘hit newsa’ postawili mnie w trudnej sytuacji, bo faktycznie źle to wygląda… Dlatego wyjaśniam: kupiłam krówkę, a cole były małe” – napisała na Facebooku Dulkiewicz.

Zaznaczyła, że ma nadzieję na wyciszenie całej sprawy. “Następnym razem zanim coś wejdzie do mediów społecznościowych, niech zostanie ‘dokładnie sprawdzone’ i pozyskane w legalny sposób” – dodała prezydent Gdańska.

Od dwóch dni wielu pyta: „Ola czy to prawda, że kupiłaś 0,5 litra i aż 2 cole?”. Panowie „redaktorzy” autorzy „hit…

Opublikowany przez Aleksandra Dulkiewicz Sobota, 9 marca 2019