Dramat w rodzinie Jarosława Wałęsy! Jego córeczka nie ma kawałka serca

Rodzina Lecha Wałęsy przeżywa ciężkie chwile. Ukochana córeczka syna byłego prezydenta, Jarosława, która ma ledwie osiem miesięcy, ma poważną wadę serca. Wkrótce maleńkie dziecko ma przejść poważną operację.

– Niestety moja ośmiomiesięczna córeczka Lea ma wadę serca i potrzebuje operacji na otwartym sercu. Brakuje jej części serduszka. Bardzo to przeżywam – wyznaje w rozmowie z “Super Expressem” Jarosław Wałęsa. Syn legendarnego przywódcy Solidarności ma dwoje dzieci: synek Wiktor urodził się w 2013 r., w połowie zeszłego roku na świat przyszła Lea. Kilka dni temu, podczas badań w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka, okazało się, że niemowlę musi być operowane. Zaraz po urodzeniu wykryto u dziewczynki szmery w sercu, teraz niestety wada się pogorszyła.Na czym ma polegać operacja? Lekarze mają wyprostować własne tkanki dziecka na sercu. A operację trzeba wykonać natychmiast, bo im dłużej się czeka, tym większe stanowi obciążenie dla organizmu.

– Specjaliści mówią mi, że wszystko będzie dobrze, ale wiadomo, że człowiekowi przychodzą do głowy wszystkie komplikacje, jakie mogą się wydarzyć. Staram się nie myśleć o tym. Wierzę, że jakość życia mojej córeczki się poprawi. To jest w tej chwili najważniejsze – mówi syn Lecha Wałęsy. (Źródło: “Super Express”)