Dowbor przeszła operację. Co jej dolega?

Katarzyna Dowbor jest w szpitalu. Na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że jest już po operacji tarczycy. Opublikowała zdjęcie, na którym widać podpiętą do jej ręki kroplówkę. „Jestem już po operacji. Czuję się bardzo dobrze. Serdecznie Was pozdrawiam… ” – uspokoiła swoich fanów dziennikarka.

Od kilku lat Katarzyna Dowbor cierpi na rzadką chorobę Gravesa-Basedowa. Choroba objawia się m.in. nadczynnością tarczycy i potrafi uprzykrzyć życie. Dziennikarka bardzo cierpiała, musiała przyjmować leki, regularnie się badać i być pod opieką lekarza endokrynologa. Z powodu choroby była zmuszona na jakiś czas zawiesić swój udział w programie „Nasz nowy dom”, którego była prowadzącą. Powiedziała, że na razie potrzebuje trochę wolnego, żeby odpocząć, ale niebawem powróci na plan zdjęciowy.

Zabieg, któremu po raz kolejny musiała się poddać, ma ułatwić jej codzienne funkcjonowanie. Dziennikarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Poinformowała, że jest już po operacji i czuje się dobrze. Zmartwieni stanem jej zdrowia internauci, okazali jej dużo wsparcia.„Szybkiego powrotu do zdrowia”, „Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i nowych odcinków Nasz nowy dom”, „Dużo zdrówka. Jest Pani cudowna, wszystkiego najlepszego” – czytamy w komentarzach.

Życzymy pani Katarzynie szybkiego powrotu do zdrowia!