Dorota i Grzesiek z “Rolnika…” spodziewają się dziecka?! Ich zdjęcie budzi podejrzenia

Program „Rolnik szuka żony” od samego początku cieszył się i wciąż cieszy, bardzo dużą popularnością. Wszystko za sprawą uczestników produkcji TVP, którzy niejednokrotnie wywołali już wśród widzów skrajne emocje. Wśród nich na szczególną uwagę zasłużyli sobie Grzesiek i jego wybranka. Początkowo rolnik jednak nie był przekonany, z którą z dziewczyn chce wiązać swoją przyszłość.

W końcu jednak zdecydował się na wesołą i pracowitą góralkę Dorotę, choć nie ukrywał, że odpowiadają mu wszystkie kandydatki.

Para wciąż świetnie się dogaduje

Mimo że decyzja należała do Grześka,widzowie stwierdzili, że rolnik nie powinien odrzucać Martyny. Uważają, że mężczyzna nie kierował się zdrowym rozsądkiem lecz chwilowych zauroczeniem młodą kobietą, jaką jest Dorota. Według wielu osób nie doprowadzi to do niczego dobrego.

Wiele wskazuje na to, że decyzja Grześka była strzałem w dziesiątkę, bo para wciąż świetnie się dogaduje w przeciwieństwie do innej pary bohaterów – Łukasza i Agaty między którymi w ostatnim czasie doszło do kłótni.

Świąteczny odcinek „Rolnika…”

Już niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć specjalny, świąteczny odcinek programu. Tymczasem mamy już zdjęcia, które zostały zrobione podczas specjalnego wydania programu. zobaczymy w nim pary z kilku edycji show. Nie zabraknie także ciężarnej Małgosi Borysewicz. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie tylko ona podczas nagrań była w ciąży!

Kto jeszcze w takim razie spodziewa się dzidziusia?

Jakby tego było mało, to nie jedyne tego typu zdjęcie

Jak widać para w ostatnim czasie wyjątkowo często kieruje swoje gesty w stronę brzucha Doroty. Nie od dziś wiadomo, że takie zachowanie jest bardzo typowe dla przyszłych rodziców, choć niewykluczone, że para ustawiła się tak zupełnie nieświadomie, a na dziecko będziemy musieli jeszcze poczekać.