Donald Tusk został dziadkiem! Fanki Kasi nie mają wątpliwości, że już urodziła

Wszystko wskazuje na to, że Kasia Tusk została już mamą! Media zaczęły donosić o tym fakcie, posypały się gratulacje dla rodziców i dziadków, a followersi sami wysnuli taką teorię na podstawie wpisów znanej blogerki.

Zaskoczyła ślubem, później ciążą

W październiku 2018 r. potwierdziły się informacje o ciąży Kasi, która bardzo chroni swoją prywatność. Pomimo iż pozuje do zdjęć, które później udostępnia w mediach społecznościowych,ostatnio jej stylizacja raczej maskowały, niż podkreślały zaokrąglony brzuszek.

Przygotowania do porodu

Dopiero niedawno na Instagramie mogliśmy oglądać Tuskównę w opiętej sukience, czy obcisłej koszuli nocnej. Umieściła także zdjęcie z wyprawką niemowlęcą.Według dziennikarzy „Faktu”,córka byłego premiera urodziła w nocy z 19 na 20 stycznia. Poród odbył się w prywatnym szpitalu.

Dyskretna sugestia Kasi?

Fanki założycielki bloga „Make Life Easier” szybko skomentowały jej najnowszy wpis, w którym prezentowała stylizację „typowo domowego stroju”. Na fotografiach bowiem Kasia nie ma już ciążowego brzuszka.

Moda na „homewear” trwa w najlepsze. Na www.Makelifeeasier.pl znajdziecie mój idealny domowy strój.

Opublikowany przez Make life easier Poniedziałek, 28 stycznia 2019

Ooo nie ma już brzuszka! Gratulacje

Fajny strój na dzień w domu. Rozumiem że maleństwo też już w domu?

Kasiu, wyglądasz cudownie! Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. Gratuluję i życzę powodzenia w nowej roli

Płeć dziecka

Wszystko wskazuje na to, że Kasia Tusk i jej mąż Staszek Cudny powitali na świecie córeczkę. Napisał o tym m.in gdańszczanin Piotr Makowiec

Informację powieliła „Racjonalna Polska” na swoim profilu facebookowym.

RODZINA TUSKÓW SIĘ POWIĘKSZYŁA! DONALD TUSK MA WNUSIĘ! GRATULUJEMY SZCZĘŚLIWEMU DZIADKOWI I PRZYSZŁEMU PREZYDENTOWI RP 👏👏👏

Opublikowany przez Racjonalna Polska Środa, 23 stycznia 2019

Gratulujemy! Życzymy zdrowia maleństwu i młodej mamie!