Dominika Tajner: “Kochani, mój mąż złożył pozew rozwodowy”

Niepokojący wpis Dominiki Tajner. Rozwód z Michałem Wiśniewskim na horyzoncie
O kryzysie między Dominiką Tajner a Michałem Wiśniewskim mówi się już od kilku miesięcy. Jednym wpisem żona gwiazdora wywołała w sieci burzę. Nikt nie wie, co się stało.

Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Uczestniczka show upadła podczas pierwszych tanecznych kroków. Mimo porażki na parkiecie, zyskała ogromną sympatię widzów.

Kilka dni po programie na facebookowym profilu Dominiki zawrzało. Niepokojący post obiegł sieć.Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski uchodzili za udane małżeństwo.Brylowali razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć.

Tym bardziej jesteśmy zszokowani tym, co właśnie przeczytaliśmy:

– Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód! – napisała Dominika Tajner-Wiśniewska.

Po kilku godzinach post zniknął z profilu Dominiki. Wcześniej jednak zdążył go skomentować Jarosław Jakimowicz.

– Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem ty już dawno powinnaś zrobić. Nie będę wdawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość – czytamy.

Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat lat jest mężem Dominiki Tajner, która pomogła mu w walce z chorobą alkoholową. Wygląda na to, że kontrowersyjny wokalista nie odnalazł szczęścia u boku Dominiki.

Początkowo Dominika była dobrą znajomą gwiazdora, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym Wiśniewskiego, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń.

Myślicie, że naprawdę się rozwiodą?