Dominika Gwit jako”wiosenna tirówka”. Co za metamorfoza!

W ostatnim czasie Dominika Gwit była bardzo zajęta. Praca pochłonęła jej tak dużo czasu, że aktorka nie była w stanie wygospodarować nawet chwili dla siebie. Wraz z nadejściem wiosny gwiazda postanowiła jednak zadbać o swój wygląd i wybrała się do fryzjera. Efektem metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Na jej profilu pojawiło się także nagranie, na którym widać jak uradowana aktorka tańcem wita się z wiosną.

Ostatnie miesiące były dla Dominiki Gwit bardzo pracowite. Aktorka występowała w dwóch spektaklach, z którymi jeździła po całej Polsce. Kiedy w końcu przyszedł czas na chwilę wytchnienia, postanowiła zadbać o swój wygląd. Wraz z nadejściem wiosny odwiedziła swój ulubiony salon fryzjerski i zafundowała sobie metamorfozę. Efektami wizyty w salonie pochwaliła się swoim fanom na Instagramie.

– „Przez ostatnie miesiące tak zarobiona byłam, że w ogóle nie pamiętałam, kiedy robiłam coś z włosami. Na szczęście moi kochani ‘U Fryzjerów’ są zawsze na posterunku i ratują moje włosy z każdej opresji. Uwielbiam Was i dziękuję za piękną wiosenną fryzurę!” – napisała pod zdjęciem na Instagramie.Metamorfoza nie jest spektakularna, ale zdaniem fanów, aktorka wygląda świetnie w subtelnie odświeżonej fryzurze.

„Jak dziewczęco, pięknie”, „Prosto i elegancko, super”, „Ślicznie, Dominika”, „Super słoneczne refleksy, taka świeżość wraz z wiosną” – czytamy w komentarzach.

Dominika celebrowała nadejście wiosny nie tylko nową fryzurą. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się także specjalne nagranie, na którym widać jak uradowana aktorka tańczy na parkingu, ciesząc się z nadejścia wiosny.

Wam też udziela się jej pozytywny wiosenny nastrój?