Dawid Kwiatkowski wyrzucony z restauracji!

Ogromna przykrość spotkała Dawida Kwiatkowskiego. Kilka dni temu piosenkarz wraz z psem odwiedził jedną z warszawskich restauracji sygnowaną nazwiskiem Magdy Gessler. Artysta został z niej wyproszony, bo do lokalu nie można wchodzić ze zwierzętami!

O sprawie Dawid Kwiatkowski żalił się na InstaStories. Gwiazdor opublikował swoje zdjęcie z psem na tle restauracji „Polka”. – Tu jest restauracja, tu nie można z psami. A szkoda, bo w programie raczej słyszałem, że to jest XXI wiek, psy powinny mieć pozwolenie wejścia do restauracji – napisał Dawid Kwiatkowski.

Gwiazdor ze swoim psem, boston terrierem o imieniu Weedy, często pojawia się na imprezach czy chodzi do różnych restauracji. Dlatego też Dawid był mocno zdziwiony, że w restauracji sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler, został wyproszony.Gessler o psach w restauracjach

Restauratorka kilka lat temu opublikowała na Facebooku, co myśli o czworonogach w lokalach. Magda Gessler jest za tym, aby wpuszczać psy do restauracji. – To skandal! Apeluję do wszystkich restauracji o inne traktowanie czworonogów!!!! Ja bym do tego miejsca już nie weszła! Zgłaszajcie takie sytuacje, niech wszyscy wiedzą jakie przybytki omijać. Dbamy o wszystkie zwierzęta zwłaszcza w taką pogodę. Pamiętajcie i udostępniajcie – pisała Magda w sieci w 2016 roku.  

Kontrowersje wokół restauracji „Polka”

W 2014 roku Magda Gessler napisała w sieci, że ze względu na różnice w filozofii prowadzenia restauracji dzielące ją i jej partnerów biznesowych rezygnuje z udzielania jej nazwiska i wizerunku kilku restauracjom, wśród wymienionych knajp znalazła się „Polka”. Jednak do teraz restauracja nie usunęła nazwiska Gessler z szyldu. – Dowiedziałem się, że Magda Gessler ma niewiele wspólnego z tą restauracją. Do „Fukiera” czy do innych jej miejsc można wchodzić z psami i jest bardzo miło. Ale jeśli już widnieje tam jej nazwisko, to ludzie idą tam z przyzwyczajenia do zasad, które panują w innych jej restauracjach. Takie decyzję wpływają na nazwisko Magdy i powinna temu się przyjrzeć – powiedział w rozmowie z serwisem Party.pl Dawid Kwiatkowski.

Ze względu na fundamentalne różnice w filozofii prowadzenia restauracji dzielące mnie i moich partnerów biznesowych…

Gepostet von Magda Gessler am Freitag, 18. April 2014