Córka Małysza bierze ślub. Pochwaliła się narzeczonym

Karolina Małysz zaręczyła się!
Karolina Małysz nie jest już małą dziewczynką. Córka uwielbianego przez Polaków skoczka właśnie oznajmiła, że na jej palcu pojawił się pierścionek od ukochanego.

Adam i Iza Małysz muszą pękać z dumy. Karolina zamiast korzystać ze sławy ojca i próbować swoich sił w show-biznesie, pilnie się uczy i twardo stąpa po ziemi. Wygląda na to, że także w kwestiach sercowych postanowiła poukładać sobie życie. Od dłuższego czasu spotyka się z chłopakiem, którego jakiś czas temu poznała z rodzicami. Teraz poszli o krok dalej.

Zdjęcie córki Małysza na jej profilu na Instagramie budzi ogromne emocje.

– Mój narzeczony – czytamy pod postem.

Córka mistrza sportu spotyka się z Kamilem, z którym podziela pasję do podróży. Narzeczony dziewczyny jest też miłośnikiem sportu. Chłopak jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach. Lubi też narty i rowery.

Rodzice Karoliny polubili Kamila. Niedawno na profilach społecznościowych całej czwórki pojawiły się zdjęcia ze wspólnych wakacji we włoskich Alpach. Zdaje się, że najwięcej zdjęć z rodzinnego urlopu opublikował Adam Małysz.

Czyżby skoczek polubił “przyszłego zięcia”?

– Tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny – powiedziała Karolina w rozmowie z “Rewią”. Coś w tym musi być, skoro wybrali się na wspólne wakacje, a do tego Kamil był jednym z gości na 40. urodzinach byłego sportowca.

Karolina to prawdziwa córeczka tatusia. Pamiętamy jej zdjęcia z dzieciństwa, na których pozowała razem z Adamem.