Córka Krupy ma tydzień. Pora na manicure!

Bycie córką sławnej fotomodelki zobowiązuje! Choć mała Asha-Leigh (czytaj Asia Li – przyp. red.) przyszła na świat raptem tydzień temu, już ma zrobiony pierwszy manikiur. Joanna Krupa (40 l.) była zachwycona, obserwując, jak pielęgniarka piłuje paznokcie jej dziecku.

Joanna Krupa nie byłaby sobą, gdyby nie zrelacjonowała tego przełomowego w życiu jej córki wydarzenia. Nagrała krótki filmik, który pokazała w internecie. – Asha, masz robiony manikiur? Ouu – słodkim głosem mówiła do maleństwa.

Potem zażartowała, pytając córeczkę o… lakier do paznokci. – Jaki kolor powinnyśmy wybrać? Różowy? – szczebiotała Dżoana. Jak nietrudno przypuszczać, Asha nie zdecydowała się odpowiedzieć. Ale wyglądała na bardzo zadowoloną! Joanna Krupa urodziła 2 listopada w Cedars-Sinai, prestiżowej klinice w Los Angeles. Modelka nazwała ją Asha-Leigh Presley Nunes. Niemal do dnia porodu nie było wiadomo, jakie imiona w końcu otrzyma pierworodna jurorki „Top model”. Krupa zdecydowała się nadać córce imię pochodzenia hinduskiego. Imię Asha pochodzi z Indii, a jego odpowiednikiem w języku polskim jest Anna.