Córka Klaudiusza Sevkovica wyrosła na PIĘKNĄ KOBIETĘ! Tak dziś wygląda Vanessa Sevković

Klaudsz Sevković pochwalił się swoją córką Vanessą, która kilka dni temu obchodziła 21. urodziny. Zobaczcie, jak obecnie wygląda córką gwiazdora “Big Brothera”, Vanessa Sevković.

Klaudiusz Sevković  zasłynął dzięki udziałowi w pierwszej edycji “Big Brothera”. Kucharz sprytnie wykorzystał swoje pięć minut sławy. Po tym, jak wystąpił w filmie Jerzego Gruzy, “Gulczas, a jak myślisz”, prowadził własny program kulinarny TVN “Wielka niespodzianka Klaudiusza”. Potem zachwalał produkty w Telezakupach Mango. W 2004 na nowo pojawił się w programie reality show, tym razem w programie “Bar 4: Złoto dla Zuchwałych” w Polsacie. Obecnie prowadzi biznes na Śląsku – jest menedżerem projektu Silesia Business&Life, firmy, która m.in. organizuje eventy.

Prywatnie Klaudiusz Sevković jest żonaty z Angeliką Caroline, z którą ma dwoje dzieci: Vanessę i Tigera. Córka byłego gwiazdora “Big Brothera”, 22-letnia Vanessa Sevković, wyrosła na atrakcyjną kobietę. Dziewczyna promuje się na Instagramie. Widać, że lubi modę i zabawy stylem. Na zdjęciach prezentuje się jak rasowa “instagirl”.Kilka dni temu Vanessa obchodziła 22 urodziny. Z tej okazji ojciec pochwalił się nią na Instagramie. Córeczka tatusia – napisał w hasztagach dumny Klaudiusz Sevković.

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda latorośl gwiazdy “Big Brothera”!