Córka Ani Przybylskiej ścięła włosy. Ale metamorfoza!

Każde nowe zdjęcie Oliwi Bieniuk wzbudza w sieci spore zainteresowanie. Internauci widzą w nastolatce, zmarłą przed laty, lubianą przez wszystkich aktorkę. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą. Postawiła na ostre cięcie. Jak się prezentuje w krótkich włosach?

Oliwia Bieniuk wzbudza duże zainteresowanie w mediach, ale także wśród internautów. Córka Anny Przybylskiej jest coraz bardziej popularna w mediach społecznościowych. Internauci chętnie oglądają zdjęcia, które 16-latka publikuje na swoim profilu na Instagramie. Ciekawi ich jak obecnie wygląda, czym się zajmuje, jak się uczy czy jak spędza wolny czas. Komentują także zmiany w jej wyglądzie. We wrześniu ubiegłego roku Oliwia pochwaliła się nową fryzurą. Zdecydowała się wtedy na ścięcie swoich naturalnych długich włosów, a nowoczesny bob sięgał jej wtedy do ramion.

Krótkie włosy najwyraźniej spodobały się nastolatce, ponieważ teraz zdecydowała się skrócić je jeszcze bardziej. Odświeżoną fryzurą pochwaliła się w relacji na swoim Instagramie. Na zdjęciu widać, że włosy są dodatkowo wyprostowane, co jeszcze bardziej podkreśliło jej rysy twarzy.

Przypomnijmy, że Oliwia jest obecnie w tym samym wieku, w którym jej mama próbowała swoich sił w modelingu. Na filmie z castingu do agencji modelek z 1994 roku, Anna Przybylska miała podobną fryzurę. Ciekawe czy Oliwia pójdzie w ślady swojej słynnej mamy…