Conchita Wurst jest łysa! Teraz wygląda bardziej męsko

Conchita Wurst pozbyła się swoich długich, błyszczących włosów. Na odbywającym się po raz 30. Tuntenball w Grazie diwa pojawił się całkiem łysa.

Thomas Neuwirth (30 l.), znany szerzej jako drag queen Conchita Wurst, zwyciężył w na Eurowizji 2014 w Kopenhadze, brawurowo wykonując piosenkę “Rise Like a Phoenix”. Austriacki piosenkarz wzbudził wiele kontrowersji, pojawiając się na scenie w kobiecym przebraniu, a do tego mając gęsty i perfekcyjnie wykonturowany zarost. Konkurs wygrał i natychmiast stał się rozpoznawalną osobistością, choć karierę udało mu się zrobić głównie w rodzinnej Austrii.

Conchita lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, głownie zmieniając fryzury. Długo było wierna czarnym włosom do ramion, potem zdecydowała się je przedłużyć. Często zakładała blond peruki. W końcu postawiła na radykalną zmianę wyglądu. Na imprezie Tutenball w Grazie pojawiła się zupełnie łysa. Miała na sobie długą sukienkę z wycięciem eksponującą zgrabne, owłosione nogi oraz dekolt, również pokryty czarnymi włoskami. Co ciekawe, nowa “fryzura” spowodowała, że Conchita Wurst przypomina teraz bardziej mężczyznę niż kobietę.

Wolicie ją w takim wydaniu czy bardziej kobiecym?