Co Żyła na siebie włożyła, to nic, ale jak zatańczyła!?

Za nami 3. odcinek programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie jak zwykle nie zabrakło olbrzymich emocji. Gwiazdy zaprezentowały się na parkiecie zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Chyba wszyscy przyzwyczaili się do słabych tanecznych popisów Justyny Żyły. “Nie zawiodła” również i tym razem, jednak to nie ona odpadła.

Uczestnicy 9. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” po raz kolejny dostarczyli widzom wielu emocji. W trzecim odcinku pary zaprezentowały się zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Widzowie mogli podziwiać m.in. Justynę Żyłę i Tomka Barańskiego w gorącej salsie, Macademian Girl i Rafała Maseraka w zmysłowej rumbie, Agnieszkę Radwańską i Stefano Terrazzino w sambie.

Kto poradził sobie najlepiej, a kto musiał opuścić program? Jurorzy najwyżej ocenili występ Joanny Mazur i Jana Klimenta, przyznając im aż 28 punktów. Para oczarowała wszystkich zmysłowym tangiem i zebrała owacje na stojąco.Całkiem nieźle poradziła sobie również Macademian Girl i Rafał Maserak, którzy porwali publiczność gorącą, bo wartą 26 punktów rumbą. Qczaj i Paulina Biernat, podobnie jak Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino oraz Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh zatańczyli poprawnie. – Te aktorskie popisy były takie sobie- skomentował występ tenisistki wcielającej siew rolę zakochanej, Andrzej Grabowski.

Najwięcej emocji, choć bynajmniej nie tych związanych z tanecznym talentem, jak zwykle wzbudziła Justyna Żyła. To co, Żyła na siebie założyła, możecie zobaczyć na naszych zdjęciach, ale tego, jak zatańczyła, opisać się już łatwo nie da. Próbowali to zrobić jurorzy, którzy “nie oszaleli” po jej występie, co zdaje się, miała sprawić piosenka zespołu Akcent. “Przez twe oczy zielone”- poleciało z głośników, a ludzie nucili “odkąd zobaczyłem ciebie, nie mogę jeść, nie mogę spać. Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem!”, W tym czasie Justyna… gubiła krok i maszerowała niczym żołnierz.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Justyna!!! @justynazyla @tomaszbaranski

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

– Przerażasz mnie, Justyna. Nie potrafisz zrobić kroku- powiedziała Pavlovic. – Justynko, cieszę się, że przeżyłaś. Więcej nic nie będę mówić- dodała Jordan. “Nic nie chciał mówić” też Andrzej Grabowski. Żyła i jej partner zdobyli 8 punktów, jednak zobaczymy ich w kolejnym odcinku, bo to nie oni opuścili program.

Widzowie zagłosowali na niekorzyść Czadomana i Waleriji Żurawlewej, których występ wcześniej szanowna komisja oceniła na 20 punktów.