Co o Twoim charakterze mówi ostatnia cyfra Twojego roku urodzenia?

Lata w których się urodziliśmy odgrywają ważną rolę w naszym życiu i to z wielu powodów. Dla nikogo tajemnicą nie jest, że kształtują one nas za młodu chociażby z racji technologii jaka dostępna jest w momencie gdy dorastamy lub ustroju, który panuje w naszym kraju.

Jednak niewiele osób wie, że ostatnia cyfra naszego roku urodzenia również wiele mówi o naszym charakterze.

To właśnie do tej cyfry przyporządkowane są ogniwa takie jak drewno, ziemia, metal, woda czy ogień i to te elementy wiele mówią o naszym charakterze. Wystarczy więc spojrzeć na ostatnią cyfrę z roku naszych narodzin, by wiedzieć o nas samych coś więcej.
W przypadku liczb 0 oraz 1 naszym ogniwem jest metal.Osoby, które należą do tej grupy cechuje niezwykle silny charakter. Ustanawiają oni sobie samemu własne zasady i trzymają się ich w drodze do obranego celu. Są one naprawdę w stanie wiele poświęcić, by ów cel osiągnąć. Niestety często pragną one jednej z tych rzeczy: pieniądze, luksus, władza.

W przypadku liczb 2 oraz 3 naszym ogniwem jest woda.
Główne cechy jakie opisują tę grupę osób to życzliwość, urok osobisty oraz współczucie okazywane innym osobom. Często są artystami, ponieważ cechuje ich spora kreatywność oraz wielce rozwinięta wyobraźnia.

W przypadku liczb 4 oraz 5 naszym ogniwem jest drewno.
Osoby, które należą do tej grupy cechuje z całą pewnością pracowitość oraz pewność siebie. Uwielbiają przeżywać nowe doświadczenia i są żądne przygód. Bardzo dbają o drugiego człowieka, nie można zarzucić im egoizmu.

W przypadku liczb 6 oraz 7 naszym ogniwem jest ogień.
Przedstawiciele tej grupy osób cechuje spontaniczność oraz pewnego rodzaju urok. Są one również wielce charyzmatyczne. Mają niestety jednak skłonności do szybkiego reagowania, bez dłuższego przemyślenia.

W przypadku liczb 8 oraz 9 zaś naszym ogniwem jest ziemia.
Jest to grupa osób, które są naprawdę ambitne. Starannie rozważają każdą swoją decyzję i rzadko kiedy podejmują ją spontanicznie. Wszystko planują sobie dokładnie. Śmiało można powiedzieć, że żyją według własnego harmonogramu.

Jak więc widzimy, rok w którym się urodziliśmy może mieć naprawdę wielki wpływ na naszą osobowość.

W moim przypadku wszystko się zgadza, a jak jest u Was? Zapraszam do dyskusji.