Chcieli zgwałcić nastolatkę w jej domu. Kiedy walczyła, oblali ją kwasem. Zobacz, jak wygląda po 10 latach.

Zdjęcia przedstawione w artykule są drastyczne i niestety, całkowicie autentyczne. Sonali Mukherjee lubiła się uczyć i miała w głowie pełno marzeń i planów. Niestety, w wieku 17 lat przeżyła istny horror. Spodobała się trzem chłopakom z sąsiedztwa. Byli napastliwi i prześladowali ją, nie chcąc zostawić w spokoju. Do szkoły musiał odprowadzać ją ojciec, ale okazało się, że nawet we własnym domu nie mogła czuć się bezpiecznie.Sonali była wtedy sama w domu. Trójka znajomych włamała się i próbowała ją zgwałcić. Dziewczyna jednak nie chciała się poddać i walczyła co sił. Krzyczała i broniła się. Wściekli napastnicy oblali ją kwasem.

Sonali pamiętaj jedynie ból, a później obudziła się w szpitalu, ale już jako zupełnie inna osoba.

Nie mogła się ruszyć. Nie mogła mówić. Nie mogła jeść. Miała twarz poparzoną tak mocno, że nie dało się jej uratować. Dziewczyna straciła uszy i powieki. Z wielkim trudem lekarze starali się nadać jej z powrotem ludzki wygląd.

Sonali musiała nauczyć się żyć z ogromnym bólem. Rodzice sprzedali wszystko, co mieli, aby ją ratować. Przeszła 27 operacji, a w międzyczasie jej oprawcy usłyszeli wyrok 9 lata więzienia. Odsiedzieli tylko 2.

Zrujnowana rodzina, wielkie cierpienie i ogromna niesprawiedliwość. Zdruzgotana Sonali zwróciła się do rządu o eutanazję. Wtedy jednak zdarzyło się coś, co zapoczątkowało zmiany w jej życiu.

Ktoś zgłosił ją do programu telewizyjnego, w którym opowiedziała swoją poruszającą historię i dostała 40 tysięcy euro.

Jej opowieść poruszyła wielu ludzi. Sporo z nich zaczęło zabiegać o to, aby oprawcy Sonali w końcu otrzymali zasłużoną karę. Dziewczyna w końcu poczuła, że nie jest sama.

29-letni inżynier, Chittaranjan Tiwari obejrzał ten program i długo był pod wrażeniem siły i godności tej młodej kobiety. Zapragnął ją poznać, a gdy w końcu do tego doszło, zakochał się w niej. Pobrali się, a niedługo na świecie pojawiła się ich córka.

Dziecko dostało na imię Pari, czyli „twarz anioła”. Z pewnością odziedziczy urodę po pięknej mamie. Oby miała też po niej to, co najważniejsze – czyste i szczere serce, a także dobroć.

Sonali dzisiaj uśmiecha się mimo tego wszystkiego, co ją spotkało. Mimo bólu i ogromnego cierpienia, w końcu doświadczyła szczęścia. Mamy nadzieję, że jej oprawcy dostali to na co zasłużyli.