„Brzydula” powraca! Kultowy serial znowu na naszych ekranach!

Kultowy serial znowu zagości w naszych domach. „Brzydula” to hit, który pokochało tysiące Polaków. Kogo zobaczymy w obsadzie? Przekonajcie się! „Brzydula” powraca! Kultowy serial znowu na naszych ekranach!

„Brzydula” powraca na szklane ekrany po ponad 10 latach. Zostanie wyemitowana tak jak dotychczas przez stację TVN. Serial zgromadził sobie masę fanów, którzy z uporem śledzili metamorfozę głównej bohaterki Uli Cieplak oraz Marka Dobrzańskiego!

Stacja długo czekała na przywrócenie serialu. Jak się na szczęście okazuje znowu będziemy mogli podziwiać rozterki zabawnych bohaterów. O wznowieniu produkcji poinformowała główna  bohaterka – Julia Kamińska serialowa Ula.  W związku z tym fanów „Brzyduli” szybko obiegła informacja o reaktywacji serialu.„Brzydula” powraca! Kultowy serial znowu na naszych ekranach!

Mamy dobre informację dla sympatyków serialu! Okazuje się, że na światło dzienne wyszło więcej szczegółów. Małgorzata Socha w wywiadzie dla „ Plejady” zdradziła obsadę serialu. Okazuje się bowiem, że do produkcji zaangażowano nie tylko stare nazwiska. Naszym oczom ukażą się również nowe postacie. Bez wątpienia nada to produkcji nowego, „odświeżonego” powiewu:

„W końcu też zostałam już doinformowana i wiem, że trwają prace scenariuszowe. (…) Cała obsada z tamtej części się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do udziału w tym projekcie. Sami jesteśmy bardzo ciekawi, jak zostaną rozpisane nasze wątki.”

Kogo zobaczymy w nowej „Brzyduli”?

W nowych odcinkach zobaczymy całą obsadę, ze starej części. Miejsce Uli Cieplak należy tradycyjnie do Julii Kamińskiej. Serce bohaterki należało do Marka Dobrzańskiego, w którego wcieli się po raz kolejny Filip Bobek. Violetta Kubasińska to rola, która należeć będzie w dalszym ciągu do Małgorzaty Sochy.

Ponadto zobaczymy takie osobowości jak Jacek Braciak i Marek Włodarczyk!

Dochodzą słuchy, że serial zagości na naszych ekranach już wiosną 2020 roku. Nie jest to jednak potwierdzona informacja.

Cieszycie się z reaktywacji hitowej Brzyduli?