BRUTALNIE ZGWAŁCIŁ swoją matkę! Nawet nie czuje się winny

Prokuratura Rejonowa w Płońsku prowadzi od kilku dni śledztwo ws. mieszkańca jednej z wsi w gminie Płońsk. 27-latek dopuścił się gwałtu na swojej 59-letniej matce. Jak mówi Ewa Ambroziak z tamtejszej prokuratury, czyn był wyjątkowo brutalny, a sprawca nawet nie czuł się winny, grożąc jeszcze kobiecie, że ją zabije. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Był już wcześniej karany.

Jak mówi portalowi Płońsk w Sieci Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońskuz taką zbrodnią nie miała jeszcze do czynienia.

– (…) poprzez stosowanie przemocy, bicia rękoma po twarzy, duszenia, dociskania kolanem gardła, kierowaniem gróźb, znieważania, 27-latek z gminy Płońsk zmusił matkę do czynności seksualnej. Zmuszał też kobietę do odbycia stosunku oralnego – wyjaśnia.Prokurator Rejonowy w Płońsku potwierdziła ponadto, że na ciele kobiety, w tym w okolicach intymnych, znajdowały się ślady napaści. Szczegółowym przesłuchaniem 59-latki zajmie się Sąd Okręgowy w Płocku.

Jak informuje portal Płońsk w Sieci, jej syna czeka natomiast badanie psychologiczne pod kątem seksuologicznym27-latek był już wcześniej karany, ale dostał wyrok w zawieszeniu. W czasie obecnego zatrzymania również zachowywał się agresywnie, szarpiąc się z policjantami i grożąc im.

Jak dodaje Ambroziak, 27-latek wcale nie czuł się winny, a w czasie przesłuchania przekonywał, że zabije matkę za zawiadomienie policji. Grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.