Bramkarz trzeciej ligi UPRAWIAŁ SEKS w toalecie. Jest kompromitujące nagranie

Piłkarze często są tak popularni, że obserwowanie ich zachowań nie ogranicza się wyłącznie do wyczynów na boisku piłkarskim. Doskonale przekonał się o tym włoski golkiper Matteo Voltolini, który został sfilmowany w trakcie… uprawiania seksu w toalecie klubu nocnego! Jego klub nie pozostawił tego niecodziennego czynu bez konsekwencji i postanowił wymierzyć karę swojemu zawodnikowi.

Czasami gdy znajdziesz się w centrum uwagi i jesteś rozpoznawalny, możesz przysporzyć sobie kłopotów. Doskonale przekonał się o tym golkiper AC Reggiany 1919, Matteo Voltolini. Zawodnik gra w zespole, który występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym we Włoszech – w Serie C – i w miniony weekend pełnił jedynie funkcję rezerwowego. Po spotkaniu natomiast postanowił się rozerwać i poszedł pobawić się na dyskotekę.

Jak donosi “Il Corriere dello Sport”, w pewnym momencie pomiędzy piłkarzem a jedną kobietą zrobiło się na tyle gorąco, że para postanowiła oddać się aktom miłości w klubowej toalecie. Problem w tym, że nie zadbała w wystarczającym stopniu o prywatność. Dała się sfilmować nieznanej osobie podczas uprawiania seksu, a nagranie szybko wyciekło do Internetu i stało się prawdziwym hitem wśród kibiców piłkarskich we Włoszech. Później materiał został usunięty, ale przecież co się zobaczyło, to się już nie zapomni.Ciekawa w tym wszystkim jest reakcja klubu. Reggiana stwierdziła, że ukarze swojego bramkarza tygodniowym zawieszeniem. Widocznie czyn, jakiego dopuścił się Voltolini, został uznany przez władze drużyny za niegodny sportowca i kwalifikujący się do odpokutowania.

“Został zawieszony, ale znalazł się w naszych sercach!” – pisali jednak w Internecie z uśmiechem kibice, przez co zawodnik może być, że fani nie mają mu za złe oddania się miłości w klubowej toalecie.