Bity pies trafił do schroniska. Gdy opiekun próbuje go pogłaskać, reakcja psa łamie serce

Ten film jest najlepszym dowodem na to, że czasem ludzkie okrucieństwo nie zna granic. Osoby bardzo wrażliwe nie powinny włączać tego nagrania z dźwiękiem…

Zwierzęta trafiające do schronisk często mają za sobą bardzo ciężkie przeżycia. Trudno sobie jednak wyobrazić, co musiał w swoim życiu przejść psiak, którego nagrano w rumuńskim schronisku w Breasta-Craiova. Sposób w jaki reaguje, gdy jeden z pracowników próbuje go pogłaskać, poruszy nawet najtwardsze serce.Pies jest tak przerażony bliskością człowieka, że jego piski bardziej wrażliwym mogą się długo śnić po nocach:

Today in Breasta.

Opublikowany przez Monica Mitreanu na 11 listopada 2015

Nagranie pojawiło się w sieci 11 listopada 2015 roku. Opublikowała je Monica Mitreanu. Od tego czasu film obejrzało tysiące ludzi, wstrząśniętych tym, co musiało spotkać zwierzaka.

Na szczęście psiak trafił w dobre ręce. Nie tylko dostał nowe imię – Kayne – ale też mnóstwo opieki i miłości. Jego opiekunowie dokonali czegoś wspaniałego. Już w grudniu okazało się, że psiak na nowo zaufał ludziom i teraz naprawdę bardzo lubi być głaskany. Niewątpliwie wygląda na o wiele szczęśliwszego:

Do you recognize him? 🙂

Opublikowany przez Monica Mitreanu na 19 listopada 2015

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Kayne trafił pod opiekę partnerów schroniska w Breasta-Craiova. Pies trafił do Wielkiej Brytanii, gdzie specjalni opiekunowie będą usilnie pracować nad tym, aby zwierzak w pełni wrócił do siebie i mógł zamieszkać w nowym, kochającym domu.