“Big Brother”. Wielki brat jest kobietą. Znamy nazwisko!

TVN od kilku lat stara się zapełnić ramówkę, odgrzewając kotlety przyciągające publiczność przed telewizory dekadę temu. Na antenę stacji powrócili Milionerzy, a teraz także Big Brother, który wylansował takie gwiazdy jak Gulczas, Janusz Dzięcioł czy Maja Frykowska, która po udziale w show nawróciła się i została pisarką.

W niedzielę 17 marca swoją premierę miał pierwszy odcinek nowego sezonu programu Big Brother.W willi nad jeziorem pod Warszawą zamieszkało 16 uczestników, którzy są obserwowani całą dobę przez 70 kamer.

Choć TVN obiecywał, że w domu Wielkiego Brata zamieszkają “zwykli ludzie”, którzy wcześniej nie mieli styczności z show biznesem – okazało się, że to nie do końca prawda. Wśród uczestników widzowie wypatrzyli między innymi aktora z serialu 19+., Łukasza Darłaka. Jednak nie to wzbudziło najwięcej kontrowersji.W tegorocznej edycji głosu Wielkiemu bratu użyczyła… kobieta. Fani w mediach społecznościowych spekulowali, że “wielką siostrą” może być Martyna Wojciechowska lub Agnieszka Woźniak-Starak. Oba typy okazały się nietrafione.

Jak wynika z naszych informacji, głos Wielkiemu Bratu podkłada córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Barjasz.

Jesteście zaskoczeni?