Big Brother: Kolejna uczestniczka chce opuścić dom Wielkiego Brata

Po niecałym tygodniu dom Wielkiego Brata na własne życzenie opuścił Daniel Barłóg. Hodowca owiec z Suchej Beskidzkiej decyzję o rezygnacji z udziału w programie podjął już w czwartek. Teraz w jego ślady chce pójść kolejna uczestniczka, która chce opuścić show w najbliższy poniedziałek.

Do reaktywowanej edycji Big Brothera wybrano 15. śmiałków, którzy zgodzili się na zamknięcie w domu naszpikowanym kamerami. Uczestnicy są odcięci od wszelkich informacji. Nie korzystają z telefonów, nie używają internetu, a do tego muszą dzielić wspólną sypialnię i łazienkę. Po tygodniu mieszkania w domu Wielkiego Brata z dalszego udziału w show zrezygnował Daniel Barłóg. 42-latek z Suchej Beskidzkiej decyzję o odejściu podjął w czwartek. Wówczas przed pozostałymi uczestnikami wyznał, że „dusi się” w Domu Wielkiego Brata, a „jego dusza wojownika tutaj umiera”. Dodał, że potrzebuje przestrzeni, rozwoju i wyzwań. Mówił, że „nie jest sobą”, a w programie „Big Brother Raport” w sobotę dodał, że nie potrafiłby dłużej grać kogoś, kim nie jest.

„Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Mi jest szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję” – powiedziała Klimczyk w wieczornej rozmowie z Łukaszem Darłakiem.Dodała także, że chce wyjść z Domu Wielkiego Brata w poniedziałek. Marlena ma 35 lat i mieszka w Puławach. Z opisu jej osoby na stronie programu dowiemy się między innymi, że: “ukończyła szkołę psychoterapii, ale pracuje w biurze detektywistycznym. Najtrudniejszą, a zarazem najpiękniejszą rolą, w której się sprawdza jest rola matki. Ma trójkę wspaniałych dzieci, które są dla niej całym światem. Marlena dba o siebie nie tylko pod względem fizycznym, ale również duchowym. Jest oczytana, inteligentna i bardzo atrakcyjna. Życiowe doświadczenia sprawiły, że nabrała dużej pewności siebie. Jeżeli miałaby być zwierzęciem, byłaby kotem, ponieważ zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Niczego w swoim życiu nie żałuje i ma apetyt na więcej!”.

W rozmowach między sobą uczestnicy show często narzekają na nudę. Mówią, że liczyli na więcej wyzwań, tymczasem w rzeczywistości są pozostawieni sami sobie i to oni sami muszą wymyślać sobie zadania i gry. 

Big Brother – pierwsza nominacja 24 marca

W niedzielę w programie „Big Brother Arena” mamy dowiedzieć się, kto z dwojga nominowanych odpadnie z programu. W pierwszym tygodniu nominowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata zostali Natalia Wróbel i Maciej Borowicz. O ich odejściu zdecydują widzowie.

https://www.instagram.com/p/BvZA227gOo7/?utm_source=ig_embed