Biedronka wprowadza ogromne zmiany. Klienci będą zachwyceni

Od 1 marca weszła w życie ustawa o zakazie handlu w niedziele. Z tej okazji firma Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, zapowiedziała wprowadzenie dużych zmian, które z pewnością ucieszą klientów.

Jak można przeczytać na portalu warszawawpigulce.pl, wprowadzane zmiany oznaczają, że:

  • sklepy Biedronka w piątek i sobotę będą otwarte dłużej o godzinę – do godziny 22, a część sklepów, w których klientów jest najwięcej będzie czynna nawet do godziny 23
  • w piątki i soboty w godzinach szczytu otwarte będą wszystkie kasy sklepowe
  • zostanie zwiększona częstotliwość dostaw do sklepów w okresie weekendowym. Wszystko po to, aby by zapewnić klientom pełną dostępność produktów świeżych oraz promocyjnych.
  • większa liczba promocji będzie się odbywać w ciągu tygodnia tak, by ruch klientów rozłożył się bardziej równomiernie na poszczególne dni

Ale to nie wszystko. Aby sprostać oczekiwaniom klientów i obsłużyć spodziewany większy ruch, w piątki i soboty w sklepach należących do sieci będzie pracowało 5 tysięcy osób więcej niż podczas dotychczasowych weekendów.

Wszystko wskazuje na to, że dzięki wprowadzonym zmianom zakupy w Biedronce będą znacznie przyjemniejsze 🙂 Co o tym sądzicie?