BĘDZIESZ ZASKOCZONY TYM, CO DŁUGOŚĆ PALCÓW MÓWI O TWOIM CHARAKTERZE! U MNIE WSZYSTKO SIĘ ZGADZA!

Naukowcy co rusz odkrywają jakieś dziwne i niewiarygodne rzeczy. Tym razem jednak odkryli coś co rzeczywiście sprawdza się u każdej osoby.

Lubisz testy osobowości? Szukasz jakiegoś, który jest dokładny? Idealnie trafiłeś! Ten prosty test pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie oraz otaczających Cię ludzi.Czego potrzeba, aby poznać siebie? Wystarczy, że spojrzysz na swoją dłoń i porównasz długość palca wskazującego z serdecznym. Tak, to takie proste.

A) Twój palec wskazujący jest krótszy niż palec serdeczny

Ludzie z tak zbudowanymi dłońmi zazwyczaj są charyzmatyczni i pełni uroku. Są zdecydowani, a czasem nawet agresywni. Mają skłonności do podejmowania ryzyka i dobrze radzą sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Mimo wszystko, są to jednak osoby pełne współczucia i empatii. Uważa się, że tacy ludzie są w stanie zarobić znacznie więcej pieniędzy niż inni.

B) Twój palec wskazujący jest dłuższy niż palec serdeczny

Tacy ludzie są pewni siebie, oraz mają skłonności narcystyczne. Osoby te lubią spędzać czas samotnie i być samodzielni w dążeniu do celu. Nie zaprzątają sobie głowy drobnostkami. Mają problemy z podjęciem pierwszego kroku. Nie ważne czy chodzi o jakieś nowe przedsięwzięcie, czy relacje miłosne. Przykładają dużą wagę do szczegółów. Starają się być perfekcyjni w tym co robią. Ich zmysły są bardziej wyostrzone niż u innych.

C) Twój palec wskazujący i serdeczny są takiej samej długości

Takie osoby są bardzo spokojne. Kierują się miłością i pokojem. Są dobroduszne. Starają się unikać sytuacji konfliktowych. Ludzie z tak zbudowanymi dłońmi są dobrze zorganizowani i starają się żyć w zgodzie ze wszystkimi dookoła. Są bardzo lojalni wobec przyjaciół i bliskich. Mają skłonności do pracoholizmu. Mimo spokojnego usposobienia, takie osoby jeśli wyprowadzone z równowagi, zmieniają się w prawdziwe bestie. Wtedy lepiej zejść im z drogi.

 

Nie zapomnij podzielić się tym wpisem ze znajomymi. Daj znać w komentarzach jakim typem osobowości jesteś i czy w Twoim przypadku wszystko się sprawdziło.

Źródło: espacebuzz.com